Parimad puhkemajad Eestis

Eesti Paigad cover pictureEesti Paigad mobile cover picture

Tõeline luksus Läänemaa kadakate vahel - Juniper minivillad

Selle aasta esimeste kevadilmadega saabus meil võimalus külastada Läänemaa rannikul asuvat uut Juniper Delux minivillat, mis erineb teistest Juniper minivilladest oma uue suure mõnusa varjualuse terrassi ja seal asuva mullivanni poolest.Juniper minivillade puhul on tegemist kolme luksusliku peegelmajast minivillaga, kus iga villa majutab mõnusalt kaks puhkajat, kes saavad nautida ümbritsevat kaunist loodust ning sellega kaasnevat rahu ja vaikust.

Iga luksuslik Juniper minivilla on varustatud kaasaegse tehnika, mööbli, elektrikamina ja internetiga ning iga villa juurde kuulub ka terrass ja saun ehk kõik eeldused väga mõnusaks romantiliseks minipuhkuseks Juniperi minivillas on täidetud :)

Saunaga mullivanniga puhkemaja Läänemaal metsas kadakate vahel Juniper minivillad, parimad puhkemajad EestisSaunaga mullivanniga puhkemaja Läänemaal metsas kadakate vahel Juniper minivillad, parimad puhkemajad Eestis


Saunaga mullivanniga puhkemaja Läänemaal metsas kadakate vahel Juniper minivillad, parimad puhkemajad Eestis

Juniper minivillad asuvad Tallinnast ainult 95km kaugusel keset kaunist segamatut kadastikku, mis on omakorda koduks lindudele ja loomedale, nii et on väga tõenäoline, et oma puhkuse ajal õnnestub Sul silmata mõnda rebast või kitse ning kohe kindlasti tervitavad Sind üle maja lendavad linnuparved. Läheduses toimetavad ka lehmad ja hobused, keda samuti kohata võid. Seejuures on koerad Juniper minivilladesse igati teretulnud.

Saunaga mullivanniga puhkemaja Läänemaal metsas kadakate vahel Juniper minivillad, parimad puhkemajad Eestis Saunaga mullivanniga puhkemaja Läänemaal metsas kadakate vahel Juniper minivillad, parimad puhkemajad EestisSaunaga mullivanniga puhkemaja Läänemaal metsas kadakate vahel Juniper minivillad, parimad puhkemajad Eestis Saunaga mullivanniga puhkemaja Läänemaal metsas kadakate vahel Juniper minivillad, parimad puhkemajad Eestis

Kuigi tegu ei ole kindlasti peokohaga, on see hea võimalus ühispuhkuseks tervist ja loodust hindavale sõpruskonnale, kes võiks näiteks majade vahele ära jaguneda, aga koos õues grillida ja saunatada ning ümbruskonda avastada - selleks on täitsa olemas ka võimalus broneerida kogu kompleks.

Juniper Delux minivilla, kus me seekord peatusime, majutab kuni kaks inimesi ning majas on olemas suur avar voodi, kööginurk kõige hädavajalikuga, söögilaud, elektrikamin ja vannituba.

Saunaga mullivanniga puhkemaja Läänemaal metsas kadakate vahel Juniper minivillad, parimad puhkemajad Eestis Saunaga mullivanniga puhkemaja Läänemaal metsas kadakate vahel Juniper minivillad, parimad puhkemajad Eestis Saunaga mullivanniga puhkemaja Läänemaal metsas kadakate vahel Juniper minivillad, parimad puhkemajad EestisSaunaga mullivanniga puhkemaja Läänemaal metsas kadakate vahel Juniper minivillad, parimad puhkemajad Eestis

Mida Juniper minivillasse kaasa võtta?

Nagu alati, soovitame puhkemajadesse kaasa võtta oma plätud, millega mugavalt ümber maja terrassil toimetada. Kohapeal on olemas nii rätikud kui pesemisvahendid, pikajuukselistel soovitan kindlasti kaasa võtta fööni. Et ka jahedamal ajal ikka terrassil olemist nautida, soovitame kaasa võtta ka oma hommikumantlid - nii on korralik spaa-kogemus garanteeritud.

Saunaga mullivanniga puhkemaja Läänemaal metsas kadakate vahel Juniper minivillad, parimad puhkemajad Eestis

Välisukse juurest viib tee avarale päikeselisele terrassile, kus on ootamas mõnus varjualune koos pehme terrassimööbli ja gaasigrilliga.

Saunaga mullivanniga puhkemaja Läänemaal metsas kadakate vahel Juniper minivillad, parimad puhkemajad EestisSaunaga mullivanniga puhkemaja Läänemaal metsas kadakate vahel Juniper minivillad, parimad puhkemajad EestisSaunaga mullivanniga puhkemaja Läänemaal metsas kadakate vahel Juniper minivillad, parimad puhkemajad Eestis Saunaga mullivanniga puhkemaja Läänemaal metsas kadakate vahel Juniper minivillad, parimad puhkemajad EestisSaunaga mullivanniga puhkemaja Läänemaal metsas kadakate vahel Juniper minivillad, parimad puhkemajad Eestis

Terrassi vasakul pool asub kaasaegne saun, kus linnulaulu saatel leili visata ning paremal on väga mõnus erinevate maššaažifunktsioonidega mullivann, millest sai kohe ka meie lemmik paik.

Saunaga mullivanniga puhkemaja Läänemaal metsas kadakate vahel Juniper minivillad, parimad puhkemajad EestisSaunaga mullivanniga puhkemaja Läänemaal metsas kadakate vahel Juniper minivillad, parimad puhkemajad Eestis

Kuigi me oleme külastanud praeguseks umbes 50 erinevat puhkemaja Eestis, on nende seal olnud vaid käputäis puhkemajasid, kust leiab eest mullivanni ja veel keset loodust! Tegu on Sinu isikliku privaatse spaaga keset loodust.

Mullivannis istudes avanesid segamatud vaated rohelusele ja päikeseloojangule, mida omakorda saatis pidev linnulaul ja õhtuti võis peaaegu iga 10 minuti tagant jälgida üle pea lendavaid linnuparvesid.

Saunaga mullivanniga puhkemaja Läänemaal metsas kadakate vahel Juniper minivillad, parimad puhkemajad Eestis

Mida veel ette võtta?

Kõigest 10-minutilise autosõidu kaugusel asub tõeliselt maaliline Dirhami sadam ja kalakohvik, mis paneb tundma nagu oleksid sattunud vahemere äärde, kus Sul on võimalik nautida kohalikku värsket kala. Dirhami kalakohviku kohafilee on kindlasti üks Eesti parimaid :)

Saunaga mullivanniga puhkemaja Läänemaal metsas kadakate vahel Juniper minivillad, parimad puhkemajad Eestis Saunaga mullivanniga puhkemaja Läänemaal metsas kadakate vahel Juniper minivillad, parimad puhkemajad EestisSaunaga mullivanniga puhkemaja Läänemaal metsas kadakate vahel Juniper minivillad, parimad puhkemajad EestisSaunaga mullivanniga puhkemaja Läänemaal metsas kadakate vahel Juniper minivillad, parimad puhkemajad Eestis

Aktiivse puhkuse armastajatel soovitame kindlasti lisaks Dirhami mereranna avastamisele võtta ette ka Liivanõmme matkarada, mis on üks mõnusamaid õpperadasid, mida oleme viimasel ajal külastanud. Lisaideid leiad veel ka Juniperi kodulehel.

Saunaga mullivanniga puhkemaja Läänemaal metsas kadakate vahel Juniper minivillad, parimad puhkemajad Eestis

Ja pärast hulkumist on lihtsalt ideaalne tulla tagasi Juniper minivillasse, teha sauna tuli ning lihtsalt nautida neid sumedaid Eesti õhtuid otse saunast ja mullivannist.

Saunaga mullivanniga puhkemaja Läänemaal metsas kadakate vahel Juniper minivillad, parimad puhkemajad EestisSaunaga mullivanniga puhkemaja Läänemaal metsas kadakate vahel Juniper minivillad, parimad puhkemajad Eestis Saunaga mullivanniga puhkemaja Läänemaal metsas kadakate vahel Juniper minivillad, parimad puhkemajad EestisSaunaga mullivanniga puhkemaja Läänemaal metsas kadakate vahel Juniper minivillad, parimad puhkemajad EestisSaunaga mullivanniga puhkemaja Läänemaal metsas kadakate vahel Juniper minivillad, parimad puhkemajad EestisSaunaga mullivanniga puhkemaja Läänemaal metsas kadakate vahel Juniper minivillad, parimad puhkemajad EestisSaunaga mullivanniga puhkemaja Läänemaal metsas kadakate vahel Juniper minivillad, parimad puhkemajad Eestis

Saunaga mullivanniga puhkemaja Läänemaal metsas kadakate vahel Juniper minivillad, parimad puhkemajad Eestis

Juniper Delux minivilla jääb meile kindlasti meelde kui üks kõige mõnusamaid ja looduslähedasemaid puhkemajasid Tallinnast kõigest 100km raadiuses. Kombinatsioon suurte akendega elamisest, päikselisest terrassist ning saunast ja mullivannist keset segamatut kaunist Eesti loodust teevad sellest ühe eriliseima peatuspaiga, mis meie teele seni sattunud on.

Broneeri Juniper Delux minivilla: SIIN

Rohkem meie puhkuste pilte ja story'sid näed meie Instagramis!
Turvalist rändamist!
Liis ja Ben