Eesti Paigad cover pictureEesti Paigad mobile cover picture

Teenused majutusasutustele

Alates september 2021 pakume ametlikult konsultatsioone ja turundusteenuseid, mis on mōeldud just majutusasutustele, kes soovivad tõsta nii enda teenuse kvaliteeti kui nähtavust läbi meie loodud pildi-ja videomaterjali, et jõuda uute ja rahulolevate klientideni.

Kellele meie teenused sobivad?

Koostöö
sobib kõigile majutusasutustele, kes soovivad end lähemalt tutvustada meie olemasolevale jälgijaskonnale. Koostöö tulemusena tutvustame majutuskohta enda jälgijatele nii enda kodulehel (eesti ja inglise keeles), Instagramis, Tiktokis kui ka Facebookis.

Kõik loodavad pildid ja videod, sh ka droonivideo, jäävad majutusasutusele edaspidi kasutada. Tutvustav blogipostitus on kirjutatud SEO'd silmas pidades ja aitab tulevikus majutuskohal Google otsingutulemustes paremini esile tulla.
Eeldab 2-3 ööpäeva majutust, mille jooksul pildistada ja filmida. Blogipostituse kirjutamine ja video monteerimine võtab kuni 7 päeva.

Sotsiaalmeedia haldamine
sobib majutusasutustele, kellel pole aega või oskuseid enda aktiivseks turundamiseks. Tegu on väga hea lahendusega ka hotellidele, kellel ei ole vōimalust või vajadust täiskohaga turundusjuhi palkamiseks. Koostöö raames aitame majutusasutusel sotsiaalmeedia platvormidel nähtavam olla, kasutades nii enda loodud pilte, videosid, tekste kui ka Eesti Paigad platvormi.

Tagasisided

''Co-operation with Liis and Ben (eestipaigad) was very professionally handled and taken care of. They delivered exactly what was discussed and even more. We can highly recommend them''
''Ei jõua ära kiita, sest oleme saadud tulemusega nii-nii rahul ja meie soovid said teostatud rohkem kui me ootasime. Need postitused, pildid ja see video. Super töö! Uue koostööni!''
''We are very pleased with the collaboration with Liis and Ben. They shared on Instagram, filmed with the drone and wrote a large article about our house and their trip around Hiiumaa. We are glad to have met this nice and friendly couple and are very pleased with the cooperation!''

Vali endale sobiv teenus

Koostöö
Pōhjalik tutvustus Eesti Paigad kodulehel (eesti ja inglise keeles), promo Instagramis, Facebookis ja Tiktokis läbi meie loodud piltide, videode ja blogipostituse, mis jäävad ka edaspidi Google'is leitavaks ja majutuskohale endale kasutada.

küsi personaalset pakkumist
Sotsiaalmeedia haldamine
Igakuine sotsiaalmeedia haldamine ja turundamine, müüginōustamine, teenuse arendamine, et hoida Sind nähtava ja atraktiivse teenusepakkujana. Sisaldab regulaarset piltide ja videode (sh droonikaadrite) tootmist.

küsi personaalset pakkumist

Kirjuta meile